Polosamota Buchov

Zpětná textová navigace

                     
Přesnou polohu na mapy.cz najdete zde
 
GPS Loc: 49°41'17.609"N, 14°47'5.68"E
Pozor: do přístroje zadejte jako cíl ČELIVO, jinak dojedete jinam, než byste si přáli.

 
AUTEM Z D1 PŘES VLAŠIM:
Z dálnice D1 odbočíte na EXIT 49 směr Vlašim. Ve Vlašimi za čerpací stanicí Benzina odbočíte doprava nahoru, přejedete kruhovou křižovatku před Albertem nahoru na další kruhový objezd. Zde hned doprava kolem pošty po hlavní směr na Znosimskou bránu, za ní přes můstek doprava přes Znosim, Polánku, Nesperskou Lhotu, Chobot do Čeliva. Čelivem projedete a narazíte na hlavní silnici, zde doprava nahoru asi 800 m, značená odbočka doleva na Buchov – dále po asfaltové cestě značené jako slepá. Jeďte až na konec asfaltové cesty, tam nás najdete.

AUTEM Z PRAHY PŘES  BENEŠOV:
Z Prahy po D1. Odbočte v Mirošovicích na Benešov. Projeďte Benešovem směr Vlašim. Ze silnice Benešov – Vlašim odbočte doprava na Postupice, Louňovice pod Blaníkem, přes Postupice projedete po hlavní stále směr Louňovice pod Blaníkem, projedete Milovanice, za nimi les a značená odbočka vpravo do Buchova – dále po asfaltové cestě značené jako slepá. Jeďte až na konec asfaltové cesty a tam nás najdete.

VLAKEM A AUTOBUSEM:
Nejbližší autobusová stanice je v osadě Čelivo vzdálené 2 km od Buchova. Pro vyhledávání spojení na internetu zadávejte název zastávky Postupice, Čelivo.
Vlakové nádraží je v Postupicích, nádraží je vzdáleno 6,5 km od Buchova.