Polosamota Buchov

Zpětná textová navigace

Dva objekty k pronájmu jsou součástí stylové usedlosti v osadě Buchov, který se nachází uprostřed polí a lesů v Kraji blanických rytířů mezi Benešovem a Vlašimí, na dohled od bájné hory Blaník.

Usedlost, stará asi 200 let, byla v letech 2003 a 2008 rekonstruována. Prostřední část obývají majitelé, v zadní části se zahradou, je vybudováno ubytování pro hosty - objekt "stodola" a v přední části je umístěn objekt "domeček". Hosté užívají společně zahradu. 

Součástí usedlosti je malé hospodářství na principech agroturistiky. Ubytování je provozováno v rámci ekologicky šetrného cestovního ruchu v místě s mnoha realizovanými rozvojovými projekty.

Ubytování pro min. 10 a max. 15 osob v šesti ložnicích ve dvou samostatných objektech.

Stodola (max. 9 osob)
V přízemí je velký obývací pokoj s krbem a vybaveným kuchyňským koutem (nádobí, myčka na nádobí, plynový sporák, lednice, mikrovlnná i elektrická trouba), ložnice se dvěma samostatnými lůžky, 2x toaleta a koupelna se sprchovým koutem. K dispozici je připojení k internetu prostřednictvím WiFi.

V patře je galerie s vchodem do tří ložnic. První má tři samostatná lůžka, druhá dvě samostatná lůžka a třetí dvoulůžko.

Domeček (max. 6 osob)
V přízemí je koupelna s toaletou a sprchovým koutem, v patře jsou dva pokoje. V prvním pokoji jsou dvě samostatná lůžka a jedna širší (140 cm) rozkládací postel, ve druhém pokoji je dvoulůžko a jedna širší rozkládací postel. Wifi k dispozici.

Zahrada
K objektu patří rozlehlá zahrada s rybníkem, dále je zde zahradní sprcha a nafukovací bazén o průměru 3 metry. Zahrada je také vybavena sezením, ohništěm a přenosným zahradním grilem.